Kiedy warto się ze mną skontaktować?

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty, zapraszamy do kontaktu.

 

Siedziba główna

Firma handlowo-usługowa Agnieszka Skrzypczyk

Plac Kościuszki 15
28-366 Małogoszcz

Infolinia

+48 533 560 593

E-mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Swoje usługi kieruję do różnych Klientek, które chcą kompleksowo zadbać o swój wygląd, samopoczucie czy skórę. Proponuję szeroki wachlarz usług kosmetycznych, wśród których można wyróżnić m.in. doradztwo kosmetyczne, pomoc osobistej stylistki, warsztaty pielęgnacyjne, spotkania kosmetyczne i wiele innych. Dzięki moim działaniom mogę sprawić, że kobiety nauczą się właściwych technik pielęgnacji skóry, dobiorą odpowiednie kosmetyki do swojego typu skóry, a za pomocą starannego makijażu ukryją wszelkie niedoskonałości, podkreślając atuty wyglądu.

Poza tym w ramach doradztwa stylistycznego wspólnie analizujemy rodzaj sylwetki kobiety, jej upodobania, gust, a także potrzeby. Dzięki temu mogę dobrać adekwatny strój do okazji, który podkreśli walory sylwetki i sprawi, że kobieta poczuje się pięknie oraz atrakcyjnie.

 

Jak pomagam Klientom?

Jestem specjalistą, który wysłucha oczekiwań Klienta, uwzględni jego oczekiwania i wydobędzie często ukrywane atuty. Wspieram w dążeniu do wymarzonego wizerunku i podkreślaniu go. Poświęcam całą siebie i swój czas, dzielę się wiedzą oraz doświadczeniem, abym razem z Klientem mogła wybrać ubrania, w których poczuje się atrakcyjnie i tak będzie wyglądać, kosmetyki czy sposób pielęgnowania skóry. Wiedzę Klientów uzupełniam o praktyczne warsztaty!

Jako doradca do spraw pielęgnacji i makijażu Agnieszka Skrzypczyk, realizuję się w pracy kompleksowo, aby pomóc swoim Klientom na każdej płaszczyźnie. Dzięki temu mogę dziś pochwalić się wieloma pozytywnymi opiniami i spektakularnymi metamorfozami.

 

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

(*) - Pola oznaczone gwiazdką, są wymagane.

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane